Inicjatywa, która w ubiegłym roku podbiła serca poznaniaków i poznanianek odbędzie się po raz drugi. NIC SIĘ TU NIE DZIEJE ożywi Poznań w dniach 4-8. sierpnia 2017.

NIC SIĘ TU NIE DZIEJE to wydarzenie oparte na współpracy trzech poznańskich kin – Muzy, Pałacowego i Rialto. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w sierpniu zeszłego roku i spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem przez osoby, które spędzały lato w mieście. Oprócz przedpremier zaprezentowano pokazy filmowe z muzyką na żywo, chodzony maraton filmowy czy warsztaty dla dorosłych i najmłodszych.

Tegoroczny program wydarzenia zostanie rozszerzony o działania w różnych częściach Poznania. Aktywizujemy parki, domy kultury, szkoły i opuszczone boiska. Głównym trzonem wydarzenia pozostaną pokazy we wszystkich trzech kinach i wydarzenia im towarzyszące. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami, przeglądów filmowych oraz innych inicjatyw, które dadzą Poznaniowi wielu powodów do radosnego spędzania wolnego czasu.

Przedstawiamy kolorową i żwawą identyfikację wizualną NIC SIĘ TU NIE DZIEJE opartą na wariacjach słowa nic. Zaprojektowały ją Bękarty. Jak widać wydarzenie ubarwi Poznań dosłownie i w przenośni.
Zarezerwujcie sobie czas od 4 do 8 sierpnia. Warto!